AÇIKLAYICI VİDEO İÇERİK HİZMETİ

Açıklayıcı Video İçerik Hizmeti, işletmeler tarafından markalarının hikâyelerini hızlı bir şekilde akılda kalıcı bir şekilde anlatmak için yaygın olarak kullanılan kısa bir animasyon videosudur

Açıklayıcı Video İçerik Hizmeti

Açıklayıcı Video İçerik Hizmeti, işletmeler tarafından markalarının hikâyelerini hızlı bir şekilde akılda kalıcı bir şekilde anlatmak için yaygın olarak kullanılan kısa bir animasyon videosudurKarmaşık fikirlerini açıklamaya ve sonuç olarak marka bilinirliğini ve dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olan çeşitli yüksek kaliteli ve akılda kalıcı özel videolar üretiyoruz.

Video içerik deneyimimiz benzersizdir ve bu nedenle, hedef kitleleriyle bağlantı kurmak isteyen daha fazlası için geri gelmeye devam eden yüzlerce mutlu müşterinin tercihiyiz.Açıklayıcı videolar, Twitter gibi açık ve özlü bir şekilde anlatılması çok zor olabilecek hizmetler sunan şirketler için mükemmel şekilde çalışır. Bununla birlikte, duyulmak istedikleri bir mesajı olan herhangi bir işletme için de faydalıdırlar.

Neden Açıklayıcı Video Hizmeti Almalısınız?

Birçok işletme, ne yaptıklarını potansiyel müşterilerin kolayca anlayabileceği şekilde ifade etmekte zorlanabilir. Bir web kullanıcısı bir işletmenin web sitesini ziyaret ettiğinde, şirketin sağladığı hizmetler hakkında gerçek bir fikirle ne sıklıkta oradan ayrılır? İşte burada animasyonlu video devreye giriyor.

Animasyonlu açıklayıcı videolar hem görsel hem de işitsel duyuları bir araya getirerek akılda tutma oranlarını artırır ve değer önermelerini kısa ve öz bir şekilde netleştirir.İnsan beyni, anlatılara, özellikle de kendilerine tanıdık gelen fikirlerle meşgul olanlara yanıt vermeye programlanmıştır. Bilinmeyen fikirleri tanıdık olanlarla karıştırarak, video aracılığıyla anlatılan hikâyeler, izleyicilere yeni kavramları tanıtmaya yardımcı olur.

Açıklayıcı bir video, tüketicilere bir işletmeyi önemsemeleri için bir neden verir.

Açıklayıcı Video Hizmetinin Faydaları

Ulaşılabilirlik: Medyada yer alan sesli betimlemeler, görsel ve eğlence içeriklerinin görme engelli tüm tüketiciler için erişilebilir olmasını sağlar.

Esneklik: Sesli betimlemelerin bir başka yararı da, videoları ve diğer medyayı gözleri olmayan bir ortamda deneyimlemek isteyen izleyicilere sağladığı esnekliktir. Bu, izleyicilerin tek bir yere bağlı kalmadan gerçekleşen görselleri anlayabilecekleri anlamına gelir.İnsanlar, yemek pişirirken, araba kullanırken veya evle ilgili diğer işleri yaparken içeriklerini sesli kitap benzeri bir deneyim yaşamalarına olanak tanıyan sesli açıklamalar açıkken film ve televizyon programları dinledikçe, bu giderek artan bir trend haline geliyor.

Gelişim: Sesli betimlemeler ayrıca iki önemli insan grubunun gelişimine de yardımcı olur: otizm spektrumundakiler ve çocuklar.Otizmli bireyler genellikle görsellerle eşleştirilmiş sesli açıklamaları dinlemenin, eylemler ve yüz ifadeleri yoluyla gösterilen duygusal ve sosyal ipuçlarını anlamalarına yardımcı olduğunu bulurlar. Medyadaki görsel öğelerin anlatımı sayesinde, sesli açıklamalar, otizmi olanların tam olarak belirlemekte veya anlamakta zorlanabilecekleri duyguları tanımlamaya yardımcı olabilir.

Çocuklar dil becerilerini geliştirirken sesli betimlemelerden de yararlanabilirler. Sözcükleri belirli eylem ve davranışlarla ilişkilendirmeye başladıklarında, sesli açıklamalar dil gelişimini geliştirmek ve yeni sözcükleri tanıtmak için yararlı bir araç olabilir.

İşitsel öğrenme: Beyin bilgiyi görsel veya işitsel olarak işler, bu yüzden insanların görsel öğrenenler olduklarını veya belirli bilgileri duyduklarında daha iyi öğrendiklerini söylediklerini duyarsınız.İşitsel öğrenmeye yönelenler için, sesli açıklamalar bir eğitim ortamında yeni bilgileri akılda tutarken yardımcı olabilir.Bu iki yönlü yaklaşım, yeni verilere uzun süreli belleğe girmek için birkaç farklı yol sağlar ve bu da genel olarak yeni bilgilerin tutulmasını artırır. Her ay 1 milyardan fazla benzersiz kullanıcı YouTube’u ziyaret ediyor ve bu da web sitesinde her ay 6 milyar saatten fazla videonun izlendiği anlamına geliyor.