e-Ticaret
Entegrasyon Çözümleri

Ticaret Entegrasyonu sayesinde N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, Amazon, WooCommerce, OpenCart, ePttAVM, Trendyol, WHMCS, Farmazon, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe vb. sitelerdeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize yollayabilirsiniz.

Mutabakat Menüsü ile Artık Pazaryeri Hakedişleriniz Tek Tuşla Önünüzde!

Trendyol, Hepsiburada ve Çiçeksepeti satışları için oluşturduğumuz mutabakat menüsü ile pazaryerlerindeki hakedişlerinizi, size yansıtılan tüm kesintileri (komisyon,ceza, kargo, eksik ödeme ve farklı başlıklar altındak kesintiler) aynı menü altında kırılımlı ve detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Teklif AL

Kolay ve Hızlı E-Ticaret Operasyonu

N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, Amazon, WooCommerce, OpenCart, ePttAVM, Trendyol, WHMCS, Farmazon, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe başta olmak üzere çok sayıdaki e-ticaret sitelerindeki operasyonlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yürütebilirsiniz. E-ticaret sitelerindeki satışlarınızı otomatik olarak sisteme aktarabilirsiniz ve tüm işlemleri tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Hızlı Fatura Oluşturma

Satışları sisteme aktardıktan sonra hızlıca fatura kesme aşamasına geçebilir, eğer e-fatura kullanıyorsanız sistem üzerinden e-faturanızı müşteriye gönderebilirsiniz.

Farklı e-ticaret sitelerinden yaptığınız satışları, ürün stoklarını ve müşteri hesaplarını tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

Online muhasebe programı çözümlerimizi kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da e-ticaret entegrasyonunu kullanabilir, e-ticaret sitelerindeki satışları takip edebilirsiniz.

Cep Telefonunda Fatura Kesebilmek !

Android veya Ios uygulamaları ile cep telefonunuzdan hızlı bir şekilde siparişlerinizi takip edebilir, anında e-fatura özelliklerini kullanarak siparişlerinizi faturalaştırabilirsiniz.

Sistem tarafından günlük hazırlanabilen özet raporlarıyla; fatura, borç, alacak ve stoklarınızın durumunu düzenli olarak takip edebilir, işletmenizin muhasebesel durumu hakkında hızlıca bilgi edinebilirsiniz.

E-ticaret entegrasyonu ile N11, N11Pro, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Trendyol, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe T-Soft, Ideasoft, Ticimax, Opencart gibi yirmiden fazla e-ticaret sitesindeki bütün satışlarınızı tek bir panelden yönetebilir, hızlıca kargo fişlerinizi ve faturalarınızı hazırlayıp müşterilerinizle gönderebilirsiniz.

Kolay Üretim ve Stok Takibi

Üretiminizi ve stoklarınızın güncel durumunu eş zamanlı olarak tek bir ekran üzerinden takip edebilir, müşterileriniz için özel fiyat listeleri oluşturabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay E-İhracat Faturası Kesimi

Online Ön Muhasebe Programı ile tüm ihracat faturalarınızı da kolayca kesmeye hemen başlayın.