E-TİCARET YAZILIM HİZMETİ

Özel Yazılım Alt Yapısı ve Çözümler

TEKLİF AL
Woocommerce

Alanında Uzman Ekip

E-Ticaret sitelerinin alt yapıları ve ihtiyaç duydukları sistem gereksinimleri, yapısal tasarımları kurumsal web sitelerine göre oldukça farklıdır.

E-Ticaret Yazılım Hizmeti

Kurumsal web sitelerinde genel anlamda firmanın tanıtımı ve ürün, faaliyet alanı tanıtımı hedeflenirken e-ticaret sitelerinin hedef kitlesi ve işlevsellik beklentileri oldukça farklıdır.

E-Ticaret Sitelerinde Bulunması Gereken Bazı Özellikler

  • Ana Sayfa İşlevselliği
  • Ürün Arama Alanı
  • Ürün Sergileme Sayfaları
  • Fiyat Alanları
  • Ürün Detay Sayfaları
  • Ürün Sepeti
  • Ödeme Ekranı

Gibi kurumsal web sitelerinden bir çok farklı alan bulunmaktadır.

Ekibimiz tarafından gerçekleştirilen e-ticaret projelerinde öncelikle müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları belirlenir bu ihtiyaçlardan sonra teknik alt yapı çalışması yapılarak sunucu ve yazılım gereksinimleri belirlenerek, müşteri talepleri doğrultusunda tasarım ve uygulama aşamalarına geçilecektir.

Tüm bu süreçler uluslararası bir alt yapı olan Woocommerce çekirdek alt yapısı kullanılarak müşterimizin ihtiyaç ve taleplerine yönelik eklenti, modül ve yazılım ile güçlendirilir, site hızı ve seo açısından optimize edilerek kullanıcılar ile buluşmaya, yayına hazır hale getirilir. E-Ticaret yazılımları diğer web sitesi yazılımlarına göre oldukça hızlı bir alt yapıya sahip olması gerektiğinden tüm bu yazılım süreçlerinde veri tabanı gibi teknik yapısal tüm alanlar müşterimizin ihtiyaçlarına uygun olarak ele alınır.

Ekibimiz tarafından hazırlanan tüm e-ticaret projelerinde yazılım ve tasarım aşamaları alanında uzman takım arkadaşlarımız tarafından uyumlu ve entegre bir şekilde yürütüldüğünden süreçlerin tamamında müşterilerimize uçtan uca çözümler sunarız.

Müşterilerimiz tarafından X marka bir yazılım kullanılmak istendiği durumlarda ise tasarım ve geliştirme süreçlerinde çözümler üretiriz.

SEO Uyumlu E-Ticaret Yazılımı

Projelerimiz geliştirilirken bir web sitesinin olmazsa olmaz optimizasyon süreci olan SEO çalışmalarını da asla unutmaz, tüm geliştirme süreçlerinde SEO kriterlerini göz önünde bulundurarak projelerimizi geliştirir ve müşterimizin isteği doğrultusunda yapısal ve tasarımsal süreçleri tamamlarız. SEO uyumlu e-ticaret sitesi hizmetimiz sizi arama motorlarından  rakiplerinizden öne çıkaracağından potansiyel müşterilerinize ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.