Arama Motoru Pazarlaması Nedir?

Arama pazarlaması, SEM ve yönetilen arama motoru pazarlaması hizmetleri olarak da adlandırılan arama motoru pazarlaması, bir işletmenin kullanıcılara reklam verebilmesi için Google gibi arama motorlarını kullandığı metotların tümünü içerir. SEO gibi organik metotla veya tıklama başına reklam ödemeleri gibi ücretli olanlar vasıtasıyla arama motoru pazarlaması gerçekleştirilebilir.

Gerçek Sonuçları Etkileyen Arama Motoru Pazarlama Hizmetleri

Arama motoru pazarlama (SEM) hizmetlerimiz, markanızın büyümesine yardımcı olurken işletmenizin değerli ve nitelikli satışlar yapmasını sağlar. Google Reklam SEM hizmetleri bakımından işletme şu tip özelliklerden yararlanır:

  • Özel hesap yöneticisi
  • Özel strateji
  • Şeffaf fiyatlandırma
  • Düzenli raporlama
  • Gelişmiş Al yazılımıdır.

SEO ile faaliyette olduğunuz alanda ürün veya hizmet arayan kullanıcılara erişebilirsiniz. SEM hizmetlerindeki temel bir bileşen olarak görülen SEO, trafik, marka bilinirliği ve gelir oluşturulmasına yardımcı unsurlardandır.

Yerel SEO faaliyetiyle, mağaza ziyaretleri ve satışlar sağlayabilirsiniz. Yerel bir amaç bağlamında arama sonuçlarında artış gösteren görünürlük, işletmelerin yakın konumdaki müşterilere ulaşmalarının en elverişli yollarından biridir.

İnternet mecrasından edindiğiniz yüksek hedefli ücretli reklamlarla, satış ve gelirlere hız kazandırabilirsiniz. Arama pazarlama hizmeti, anında satış yapmayı hedefleyen işletmeler için oldukça elzemdir.

Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO) ile mümkün olan en iyi web sitesini ortaya koyabilirsiniz. Satışları teşvik etmek ve ziyaretleri tekrarlamak maksadıyla harekete geçirici aramalar (CTA), gezinme nitelikleri ve daha fazlasının düzenlenmesi mümkündür.

Arama Pazarlama Hizmetimiz ile web sitesi verilerinizden en optimum şekilde faydalanabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, hemen çıkma oranı gibi faktörler da dahil olmak üzere birçok hususu dikkatlice takip eder ve sitenin yeterince iyileştirilmesine yardımcı olur.

Dijital reklamcılık ve çevrim içi pazarlama hizmetimizin sizin açınızdan doğru bir seçim olduğunu söylemek yanlış olmaz. Hizmetimiz sayesinde, marka bilinirliğini, web sitesinin aldığı trafiği ve dönüşümleri istediğiniz oranda arttırabilirsiniz.

İçerik !

İçerik Pazarlama

Kullanıcıların satın alma eylemini gerçekleştirmeleri için blog gibi içerik türlerinden yararlanılabilir. Böylelikle web sitenizin ihtiyaç duyduğu içerik, tamamlanmış olur. Arama Motoru Pazarlama Hizmetimiz, marka bilinirliği ve gelir arttırma konusunda işletmenize kritik olanaklar sağlar.

TEKLİF AL !

Yönetilen Arama Motoru Pazarlamacılığı Hizmetine Neden İhtiyaç Duyarım?

  • SEM, kişiler tarafından uğraşıldığı takdirde; bir hayli zaman alıcı, zor ve maliyetli işlemler bütünü olarak değerlendirilebilir. Sürekli güncellemeye gitmek ve sahip olunan sıralamanın kaybedilmemesine çalışmak; oldukça uğraştırıcı ve yorucudur.
  • Arama Motoru Pazarlama Hizmetimizle, PPC (Pay Per Click) reklamlarınızı ve SEO stratejinizi araştırıp kurar; optimize ederiz. Bu unsurlardan elde edeceğiniz geliri düzenli olarak almanız amacıyla söz konusu faktörleri, düzenli izleyip raporlarız.
  • Hizmetimiz son derece uygun maliyetlidir. SEM pazarlama hizmetinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz adına yatırım getirinizin mümkün olduğunca yüksek tutulmasına çalışılır.
  • SEO ve PPC alanında yeni bir ürün için potansiyel müşteri kazanmak, satışları veya marka bilinirliğini arttırmak için ekibimiz işletmenizin istediği sonucu almasına var gücüyle çabalar.
  • SEM Pazarlama Hizmetinde hep aynı kişiyle yani hesap yöneticinizle muhatap olup sürekli farklı kişiye dert anlatma mecburiyetinde kalmazsınız. Böylelikle firmamızla, güvenilir bir iletişim sağlamış olursunuz.

Organik ve Ücretli SEM Yöntemleri

Arama Motoru Pazarlama Hizmeti hem SEO hem de PPC faktörlerini kullanarak ürünleri veya hizmetleri arayanlara seslenir.

SEO, arama sonuçlarındaki konumu iyi bir hale getirmek için anahtar kelime seçme ve bağlantı kurma gibi site içi ve site dışı taktikleri birlikte kullanır.

Yerel müşterilerin de kaçırılmamasını sağlayan yerel SEO gibi pazarlama çözümleri, web sitenizin faydalı ve bilgilendirici içerik barındırmasını sağlamak için içerik pazarlaması ve web sitenizin ziyaretçisini arttırmak için gereken optimizasyonu sağlıyoruz.