Kobifix Dijital Dönüşüm Ofisi

KATALOG ve BROŞÜR TASARIMI

Bulunduğunuz sektör içerisinde ürün veya hizmet içeriklerinizi ön plana çıkarmak isterseniz dikkat etmeniz gereken en önemli detay ayrıntılı bir katalog çalışması olacaktır.

TEKLİF AL

Profesyonel Katalog Tasarımı

Bulunduğunuz sektör içerisinde ürün veya hizmet içeriklerinizi ön plana çıkarmak isterseniz dikkat etmeniz gereken en önemli detay ayrıntılı bir katalog çalışması olacaktır. Bu sayede kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarabilir ve hedef kitlenizi etki altına alabilirsiniz.

Katalog tasarımı uzmanlık isteyen bir konudur. Bunun için bu alanda kurumsal destek almanız sağlıklı bir sonuç almanıza imkan sunacaktır. Katalog tasarımında kapak bölümünün dikkat çekici olması gerekir. Bunun için kurumsal renklerinizi ve logonuzun bulunması artı bir değer olarak karşınıza çıkacaktır. Kataloglar günümüzde basılı ve dijital olarak yer almaktadır. Baskılı bir katalog elde edilecekse kullanılacak olan kağıdın kalitesi de önem taşır. Bunun için kaliteli kağıt modeli tercih edilerek kataloğun tasarımının daha güçlü olması sağlanmalıdır.

Katalog Tasarımının İşletmelere Avantajları

Katalog tasarımı yaptırmanın birçok avantajı bulunuyor. Bunlar arasında;

 • Katalog işletmenize kurumsallık katacaktır.
 • Ürün veya hizmet içeriklerinizi en iyi şekilde anlatmanıza yardımcı olur.
 • Marka bağlılığı sağlar.
 • İşletmeye güven duygusunu arttırır.
 • Ürün veya hizmet içeriklerinin reklam gücünü arttırır.
 • Ekonomik bir reklam aracıdır.

Bundan dolayı sizde katalog tasarımı yaptırabilir ve işletmeniz için artı bir değer oluşturabilirsiniz. Reklam gücünüzü de yükseltebilir ve kurumsal bir izlenim oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır

Katalog tasarımı konusunda firmamız kurumsal hizmet içeriği ile müşterilerine katkı sağlıyor. Katalog tasarımına başlanmadan önce firmanız analiz edilir. Ürün veya hizmet içeriğine uygun hazırlanacak olan tasarımın ön incelemesi yapılır. Bu konuda uzman personel size yardımcı olacaktır. Tasarımın üst düzey olması ve görsellerin etkileyici olarak sunulması önem taşır.

Bunun için modern tasarım incelikleri benimsenerek katkı sağlanır. Yapılacak tasarımın hedef kitlenin dikkatini çekmesi sağlanır. Ayrıca içeriklerin bilgi dolu olması ve göz yormaması da önem taşır. Bu konuda profesyonel bir çalışma yapılarak kataloğunuza başlanır. Dijital veya baskılı kataloğunuz en kısada hazırlanarak teslimi gerçekleştirilir.

Katalog tasarımında iç sayfalarının görsel düzeyi de önem taşır. İlgili resimlerin doğru bir şekilde eklenmesi ve sayfa içine yerleştirilmesi gerekir. Bu konuda dikkatli ve titiz bir çalışma yapılmaktadır.

HEMEN TEKLİF AL

Broşür Tasarımı

Broşürler günümüzde en çok kullanılan reklam araçları arasında yer alır. Ürün veya hizmet içeriklerinin tanıtılmasına yardımcı olan broşürlerin geri dönüş ivmesi oldukça yüksektir. Bulunduğunuz noktalarda dağıtım yapabilir ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. Broşür tasarımı konusunda en iyi desteği almanız daha sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Tasarımın güçlü olması dikkat çekici olmasına yardımcı olacaktır. Hedef kitlenin dikkatini çekecek ürün veya hizmetlerinize yönelmesini sağlayacaktır. Tasarım konusunda firmamız kurumsal olarak müşterilerine yardımcı olmaktadır. Farklı boylarda tasarlanan broşürler sayesinde ürün veya hizmetlerinizin en iyi reklamını yapabilirsiniz.

Broşürlerin İşletmelere Katkıları

Etkili yapılan bir broşürün birçok yararı bulunuyor. Bunlar arasında;

 • Düşük bütçeli bir reklam aracıdır.
 • Geri dönüş ivmesi oldukça yüksektir.
 • Ürün veya hizmetlerin tanıtılmasında rolü oldukça büyüktür.
 • Kurumsallık açısından avantaj sağlar.
 • Markaya güven ve bağlılık kazandırır.

Bundan dolayı sizde broşür yaptırabilir ve işletmeniz için en iyi sonucu alabilirsiniz. Bu konuda hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Katalog Ve Broşür Tasarım Fiyatları

Katalog ve broşür tasarımı konusunda profesyonel olarak hizmet veren firmamız yenilikçi ve modern bir anlayış ile tasarımları oluşturmaktadır. Ekonomik fiyat politikasını benimseyen firmamız müşterilerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapısını aralamaktadır. Bundan dolayı sizde güvenle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her tasarım işletmenize kurumsallık ve marka güven duygusunun oluşmasına katkı sağlayacaktır. Bundan dolayı güvenle yararlanarak hizmet alabilirsiniz.