01

Projelendirir

02

Tasarlar

03

Yayınlarız !

Kişisel Web Sitesi Projeleri, İnfluencer

Daha çok görülebilir olmanız, Google üzerinde bulanabilirliğiniz ve güven veren bir çizğiniz olması için, aynı zamanda www.adiniz.com.tr isimli web sitenizi bir an önce tescil etmek amacı ile mutlaka bir web siteniz olması gerekir. Web siteniz sizin 7/24 kimliğinizidir.

İnfluencerlar İçin Özel Projeler

“Sosyal Medya Etkileyicileri” yani İnfluencer bireyler için kişisel markalarını yansıtan projeler tasarlıyor, takipçi ve kitlenizin kendi web siteniz üzerinden paylaşım, içeriklerinize ulaşmasını mümkün kılarak kişisel markanız için size özel çizgiler oluşturuyoruz, kişisel web siteniz takipçileriniz ile iletişimde olmak ve prestijiniz için çok önemli bir araçtır. Sizinle kişisel marka yolculuğunuzda çözüm ortağı olmayı hedefliyor, tüm süreçleri birlikte yönetiyoruz.

Başvuru için

Since 2009

Kişisel Markanız;

Kişisel marka, bireyin bir toplulukta, endüstride ya da pazardaki genel deneyimlerine, uzmanlıklarına, yeterliliklerine, eylemlerine veya başarılarına dayanarak oluşan o kişi hakkındaki geniş çaplı izlenimlerin bütünüdür.

Kısaca kişisel markaya bireyin güçlü yanları, insanlarla iletişimi, yetenekleri, iş yapma şekli kısaca profesyonel kimliğidir demek mümkün.

Web Siteniz Kişisel Markanızı Yansıtsın !

Herhangi bir sektörde veya iş kolunda yöneticili olan bireyler için kişisel marka imajınızı en üst düzeye çıkaracak profesyonel web sitleri hazırlıyoruz.

Öğrencileriniz için daha ulaşılabilir olmak ve sürdürülebilir eğitim materyallerinizi web sitenizde sunmak amacı ile siz eğitimcilerimize özel web projelerini hayata geçiriyoruz.

Toplumda bir kitlenin, düşüncenin veya fikrin liderleri sizlerin düşüncelerinizi kitlelerinize en iyi iletebileceğiniz blog ve kişisel web siteleri ile inşa ediyoruz.

1

Marka Süreciniz

2

İçerik Planlaması

3

Etkileşim

Bireysel Web Sitesi

Göreviniz her be olur ise olsun kişisel bir web sitesi sizin markanız için 7/24 çalışan bir iletişim, sergi ve bilgi aracıdır bu bilinç ile kişisel imajınızı, fikirlerinizi, markanızı sonsuz internet ortamına aktra bilmeniz bilinirliğinizi arttıracak ve nesiller boyu içeriklerinizin etkili olmasına destek olacaktır. İnsanların sizi internette araştırdığını unutmayın ! kişisel markanızı inşa etmek için hemen bugün hareketi geçmenin tam zamanı, bir kaç gün içerisinde projenizi tamamlayarak hazır hale getiriyoruz.

HEMEN BAŞVUR