Dijital Verimlilik Ofisi

Kobifix.

Kobifix, 2009 Yılında İstanbul / Bakırköy’de ilk faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin taleplerine gerek teknoloji gerekse tasarım anlamında verimlilik sloganımızı göz önüne alarak en doğru ve hedef odaklı çözümler üretmeyi hedeflemiş, yıllardır müşterilerine çözüm ortağı olmuş bir firmadır.

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

Kurumsal Web Tasarım hizmetlerimiz ile 7/24 saat açık bir şube imkanı sağlarken, kurumsal kimliklerini ön plana çıkarıyor ürün ve hizmetlerini dijital dünya üzerinde tüm potansiyel müşterilere ulaşmalarını sağlıyoruz. Tüm bu süreçleri organize ederken tam verimlilik ve çözüm odaklı projeler geliştiriyoruz.

E-Ticaret Paketlerimiz ile e-ticaret projelerinizi geliştiriyor sizlere Dünya’nın en kalabalık alışveriş merkezi olan internet ortamında en işlek caddelerde mağaza açma imkanı sağlıyor, müşterilerinizin tatil, mesai vs. kısıtlaması olmadan tüm ürünlerinize ulaşmasını sağlıyoruz, güçlü teknik alt yapımız ile sizlerin ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Konsept ve ürünlerinize uygun sizlere özel tasarımlar geliştiriyor bu tasarımları hazırlarken en yüksek trafik potansiyeli olan mobil platformlara özel ara yüzler tasarlıyoruz. Seo ve Dijital pazarlama çözümlerimiz ile sizleri rakiplerinizden üst sıralara taşıyor daha fazla bulunabilir olma imkanları sağlıyoruz.

Seo paketlerimiz müşterilerimizin çetin rekabet şartlarında rakiplerinden sıyrılıp üst sıralara çıkarmak için çözüm üretiyor. İç Seo,Dış Seo,Teknik Seo, Lokal Seo gibi başlıklar ile tüm süreçleri yönetiyor ve detaylı raporlamalar ile müşterilerimizi çalışmalar hakkında bilgilendiriyoruz. Seo bir dokunuş değil bir maraton sürecidir bu bilinç ile kalıcı çalışmalar yaparak güncel algoritma stratejilerine uyarlıyoruz.

Sosyal medya yönetim ve strateji çalışmalarımız ile müşterilerimize daha çok görünür olmayı ve marka olma olmak yolunda hızlı bir ivme kazanmayı taahhüt ediyor, tüm mecralarda ve platformlarda müşterilerimizin marka, proje ve kurumsal kimliklerinin en iyi şekilde tanıtılmasını sağlıyor, marka sadakati kazanmak amacı ile duyguları dokunmayı hedefleyen içerikler üretiyoruz.

Hosting paketlerimiz ile projeleriniz için yüksek teknolojili TIER 3 şartlarına uygun data center merkezimizde sizlere alt yapı ve sunucu çözümleri sunuyoruz.

Marka ve PR hizmetlerimiz ile marka tescili işlemlerinizi, kurumsal kimlik çalışmalarınızı, kartvizit, baskı, banner, reklam çalışmalarınızın tamamını tek çatı altında toplayarak sürdürülebilir projeler ile uçtan uca çözümler sunuyoruz.

KVKK süreç danışmanlık hizmetlerimiz ile müşterilerimizin tüm verilerini koruyor ve sürece entegre olarak doğru strateji yürütmelerini sağlıyoruz.

Teknik ekiplerimiz ile Güvenlik sistemleri, data merkezi, network kablolama, sunucu kurulumları, teknoloji ürünleri kurulumları, iş yeri data kablolama kurulumları gibi hizmetlerimiz ile müşterilerimize donanım çözümleri anlamında partner olarak ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Daha yüksek ve hızlı takipçi sayısına ulaşmak isteyen müşterilerimiz için takipçi paketlerimiz ile kalıcı ve hızlı çözümler üretiyoruz.

“2009 Yılından bu yana bireysel ve kurumsal olarak birçok müşterime faydalı olmak için daima ar-ge çalışmaları yaptım. En çok da şuna inandım başladığın işi ticari çıkar gözetmeksizin bitirmeye ve müşterilerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmaya özen gösterdim ve gördüm ki ticari hayatın en büyük kriteri güven, insanlar sana ve işine güvendikten sonra iş gibi bir derdin, kazanç gibi bir gayen olmuyor. Amacın kaliteli yüksek teknoloji ürünleri ve çözüm odaklı olduktan sonra ilkelere dayalı temiz ticaret her daim kazandırıyor. Dün yalnız çıktığım bu yolda gerek yazılım ekibimizden, donanıma, tasarıma vizyoner insanlarla çalışma fırsatı buldum bugün başarılıysak ekip sayesindedir.”


Hacı Mehmet KAYA
| hacimehmetkaya.com.tr
Dijital Süreç Geliştme ve İlkeli Değişim Platformu Yöneticisi
Kobifix Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı
E-Ticaret ve Dijital Süreç Geliştirme Uzmanı | Egitimci | Danışman

01

Misyonumuz

Bizlere şirketlerinin internet dünyasındaki vitrinlerini emanet eden müşterilerimize en son yenilikler ışığında hızlı, karlı, güvenli ve etkin çözümler sunabilmektir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak adına kaliteli hizmet sunmaktır.

02

Vizyonumuz

Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla bilgi teknolojileri alanında yenilikçi, dürüst, memnuniyete önem veren ve çoğu kesim tarafından basite indirgenen hizmet alanlarımızın önemini kanıtlayan bir firma olmak. Yazlım, Tasarım, Sistem Entegrasyonu ve Donanım sektöründe mutlu ettiği müşterilerle Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, dijital verimlilik stratejisine uygun, saygın ve lider, örnek firması olabilmektir.

03

 

 

 

 

 

 

İlkelerimiz

 • Tutku : Yaptığımız işe olan tutkumuzla daima yüksek motivasyonla ve keyifle çalışırız.
 • Yaratıcılık : Dinamik düşünür, pratik, akılcı ve yaratıcı çözümler üretiriz.
 • Sonuç Odaklılık : Büyük resmi görebilir, yüksek hedeflerle yola çıkar ve işimizi yaparken asıl hedef ve amaçlarımızı aklımızdan çıkarmayız.
 • Müşteri Odaklılık : Kritik müşteri talep ve beklentilerinin ne olduğunu iyi analiz eder, hizmetlerimizi ve gerektiğinde iş yapış biçimimizi o doğrultuda tasarlarız.
 • Performans : Projelerimizi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde yönetir ve zamanında tamamlarız.
 • Dijital Verimlilik: Bütçe ve Zamanın değerini bilir ve Dijital Verimlilik ilkemiz ile sonuç odaklı hareket ederiz.
 • Kalite : Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunar ve bu iddiamızla daima rekabetten bir adım önde olmaya çalışırız.
 • Güncellik : Sektörel gelişim ve değişimleri yakından takip eder, bunları çözümlerimize, organizasyonumuza ve davranışlarımıza hızla uyarlarız.
 • Güvenilirlik : İlişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre sürdürürüz.
 • Odaklanma ve Sadelik : Gerçek müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını anlar, öngörür ve bunları tam karşılayan yalın çözümler sunarız.
 • Mükemmellik : İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, bilgi, tecrübe ve donanıma sahip olup daima mükemmel projeler hazırlama iddiamızı koruruz.

2020

Kobifix E-Ticaret v3 Paketimizi yayına aldık, müşterilerimize stabil temiz bir yazılım alt yapısı sunarak teknik imkanlarımızı güçlendirdik, 2020 yılını ar-ge ve geliştirme yılı ilan ettik.

2019

Ar-Ge ve Yazılım geliştirme faaliyetlerimizi arttırmak ve iş ortaklarımız ile sürdürdüğümüz projeler sebebi ile ofisimizi Ankara / Çankaya da bulunan yeni adresimize taşıdık.

2018

Sosyal Medya Reklam, Danışmanlık ve Seo Projelerimizi Hizmetlerimize Dahil Ederek Hizmet çeşitliliğimizi yükselttik.

2017

Osmanbey, Laleli, Güngören gibi bir çok tekstil firmasına danışmanlık hizmetleri vererek yurtdışı e-pazaryerlerinde satış yapmalarına ve ihracat firmaları olamlarına destek olduk

2016

Bayrampaşa’da bulunan yeni üretim ve ofis merkezimize taşındık, ilk masaüstü bilgisayar satışları, bilgisayar toplama ve yazılım destek çözümlerine başladık. bu süreçte ilk e-Ticaret Yazılımız Olan Ervans Pro Paket v1 yayınlandı.

2013

E-Ticaret projelerinde talep alarak firmalarımıza çeşitli CMS sistemleri ile çözümler ürettik, e-Pazaryerilerinde mağaza açmalarını sağladık. İstanbul Silivride Müstakil Ofisimize Geçerek Ekibi ve Hizmetlerimizi büyüttük.

2012

İlk Ofis İstanbul / Zeytinburnunda 20 Metrekare olarak açıldı ve kurumsal donanım destek hizmetimizi dahil ettik.

2009

İstanbul Bakırköy adresimizde bir binanın bodrum kat dairesinde ilk faaliyetlerimize Hosting ve Web Tasarım alanı ile başladık.