COVİD-19 DESTEĞİ BİZDEN !

Mikro İşletmelere ve Yeni Girişimlere Destek

HEMEN BAŞVUR
01

ÜCRETSİZ KURULUM

Tüm siparişlerinizi 24 Saat içinde SSD diskler sahip özel optimize edilmiş sunucularımıza kurarak sitenizi yayınlana bilir hale getirip size teslim ediyoruz.

02

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Mikro E-Ticaret Paketi kullanan tüm müşterilerimize ücretsiz online eğitimler hediye ediyor, aynı zamanda teknik sorularına danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.

03

ESNAFA DESTEK

Mikro E-Ticaret Paketi kampanyamız pandemi süreci boyunca devam edecek olup, mikro işletmelere gelişim ve destek olmak amacı ile sağlanmaktadır.

SINIRSIZ ÖZELLİKLER İLE ZİRVEYE !

MİKRO İŞLETMELERE ÖZEL e-TİCARET DESTEK PAKETİMİZ

MİKRO İŞLETMELERE DESTEK PAKETİ

MİKRO İŞLETMELERE ÖZEL e-TİCARET DESTEK PAKETİMİZ

E-Ticaret Paketlerimiz ile işletmelerinizin ihtiyacı olan satış inovasyonunu sağlamayı hedefliyoruz, işletmenizin ürünlerini internete taşıyarak 7/24 Saat açık mağazacılık hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Üstelik çok kısa bir süre için mikro e-ticaret paketimiz stoklarla sınırlı olmak üzere kampanyalı olarak sizlere sunuluyor, bunun yanında sınırsız renk seçeneği, banner reklam alanları, kampanya modülü, kargo modülü, içerikli ürün modülü, hazır ödeme alt yapısı gibi bir çok ekstra özelliğe sahip olarak rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz sizi, tüm ürünleri kendiniz yükeleyebilecek, siparişlerinizi kendiniz çıktı alıp kargolaya bilecek, ürün girişleri, detaylı yönetim paneli ayarlarınıda ücretsiz e-ticaret paketi eğitimlerimiz sayesinde kendiniz yapabileceksiniz, mikro e-ticaret paketimiz seo uyumlu ve tüm seo optimizasyonu yapılmış olarak sizlere sunulmaktadır.

E-Ticaret Paketlerimiz ile size düşen tek şey ürünlerinizi girip satışa hazır hale gelmek, geri kalan tüm teknik detayları uzman teknik destek ekibimiz sizin için çözümlüyor, Kobifix destek ekibi 24 saat esasına göre çalışmaktadır ve sürekli size destek verecek bir canlı destek ekibine sahiptir.

Mikro E-Ticaret Paketimizin bu kadar ucuz olmasının tek sebebi pandemi sürecinde siz girişimci ve mikro işletlemelere destek olmaktır. Biz varlığımızı sizlere borçluyuz, bu zor günlerde esnafımıza destek olmakta bizim sizlere olan borcumuz bu sebeple süreç boyunca tüm imkanlarımızla girişimci ve esnaflarımızın yanında olmaya gayret gösterdik, kampanyamızda bu düşüncenin ürünüdür.

ESNAFIN GÜCÜNE GÜÇ KATACAK !

Tüm özellikleri ile tam bir otomasyon hizmeti sunan e-ticaret yazılımlarımız firmanızın gücüne güç katacak ve firmanızı internet satışlarına açmanızı sağlayacak, tüm süreçleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunan bu mikro e-ticaret paketlerimiz butikler, kırtasiyeler, temizlik malzemeleri satan işletmeler, bijuteri ve takı mağazaları, organik gıda mağazaları, tekstil mağazaları, elektrik mağazaları, hırdavat mağazaları, aktarlar, kitap satıcıları, medikal firmaları gibi bir çok işletmenin ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Ayrıca daha büyük çaplı ihtiyaçları olan müşterilerimiz E-Ticaret Paketleri sayfamıza inceleyerek farklı hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarına çözüm bulabilirler.

Sadece 399 TL

Yıllık ödeme derdi yok ! Çok Kısa Bir Süre ve Sınırlı Sayıda Müşterimiz Faydalanabilecektir Bu Kampanyadan.

DEMO SİTE GÖRSELLERİ

YÖNETİM PANELİ GÖRÜNTÜLERİ

Siparişleriniz 12 Saatte Teslim

Tüm Siparişlerinizi Maksimum 12 Saatte Hazır Edip Sizlere Teslim Etmeyi Planlarız Ancak Genellikle 1-2 saat İçinde Siteniz Hazır Olur.

Kafanıza Takılan ?

Kafanıza takılan tüm soruları canlı destek panelimizden bize iletebilir veya 0850 290 33 63 Nolu Destek Hattımız Üzerinden Bize İletebilirsiniz Bu Numaramızın Whatsapp Desteği Bulunmaktadır.

Bu Paketin Diğerlerinden Farkı Ne ?

Hiç Bir Farkı Yok Tamamen Pandemi Sürecinde Kısa Bir Süreliğine Esnafımıza Destek Olmak Amacı İle Hazırladığımız Özel Bir Pakettir. Kredi Kartı Ödeme Alt Yapısından, Kargo Takibine, Kategori Yönetimine, Sms Sistemlerine Tüm Özellikleri Barındırmaktadır.

Sonraki Yıl Ödeme Yapacak mıyım ?

Hayır Yazılım Kirası  vs. gibi bir ödemeniz bulunmamaktadır. Sonraki Yıl Sadeve Domain Tescil ve Hosting Bedeliniz Bulunmaktadır Ortalama 250 TL gibi bir rakamdır, ilk yıl Hosting ÜCRETSİZDİR.

SSL Sertifikası Var mı ?

Evet SSL Sertifikası Ücretsiz Olarak Sağlanmaktadır.