Profesyonel SEO

SEO HİZMETİ

SEO Hizmeti Web sitenizin trafiğini arttırarak daha fazla müşteriye ulaşmak ve dönüşümleri arttırmak istiyorsanız arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetimizle sizlere profesyonel destek vermeyi amaçlıyoruz.

HEMEN TEKLİF AL !

Dünya’nın En Büyük AVM’sinde Mağaza Açmaya Hazır mısın ?

Arama Motorlarında Hergün Yüzlerce Arama Yapılıyor, Bu Aramalar Sonucunda Potansiyel Müşterilerinizin Sizi yada Rakiplerinizi Seçiminde Etkili Olan İnce Detay Görünür Olmanız ve Google Arama Motorunda Cadde Üstü Mağaza Açmanızdan Geçtiğini Biliyor musunuz ?

01

Durum Analizi

Projelerimize başlarken öncelikle mevcut yapınızın durumunu analiz eder, alt yapı, ux, içerik, kodlama vs. gibi teknik ve tüm görsel paydalar incelenerek bir seo durum raporu çıkarırız. Bu Rapor ışığında iş planı programı aşamasına geçilir.

02

İş Planı

Yaptığımız tüm durum değerlendirmelerinin ardından, müşteri ve ekip toplantıları gerçekleştirerek bir iş planı hazırlar ve teknik hazırlıkları tamamlayarak On Page SEO (Site İçi SEO) ile çalışmalara başlarız.

03

Raporlama

Tüm SEO Süreçleri boyunca müşterilerimize düzenli raporlar sunularak proje hakkında bilgiler ve ilerleme raporları aktarılır. Site dışı SEO (Off Page SEO) çalışmaları ve SEM gibi çalışmalar da bilgiler verilir, durum istişare edilir.

SEO HİZMETİ Neden Önemli ?

Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak, kurulan her türlü sitenin en büyük amacı olarak düşünülebilir. Bunun sebepleri şu maddeler halinde sıralanabilir:

 • Kullanıcıların %75’i, arama motorları vasıtasıyla bir ürüne veya hizmete ulaşmak istediklerinde sadece ilk sayfaya bakar. Bu nedenle, daha fazla kullanıcının ürün veya hizmete ulaşması istenildiğinde, ilgili anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için en iyi arama sonuçlarında yer almak gerekir.
 • Araştırmalar, organik arama sonuçlarının ilk sayfasının %71’lik bir tıklanmaya sahip olduğunu, 2. ve 3. sayfaların ise %6’lık bir kombine tıklanma oranı barındırdığını ortaya koyuyor. Bu iki oran, tıklanmalar arasındaki farkın anlaşılması açısından son derece çarpıcı bir örnektir.
 • Arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alınması, web sitesinin daha fazla kullanıcı tarafından bulunmasını sağlar. Böylelikle daha çok müşteriye erişip işletmeniz açısından daha büyük gelirlere ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi Almak İstiyorum !

SEO Çalışmaları ile Ne Yapıyoruz ?

Alt Yapı ve Teknik Kontrol

İçerik ve diğer süreçler başlamadan önce alanında uzman yazılımcı ekip arkadaşlarımız sisteminizin alt yapı ve teknik kontrollerini gerçekleştirerek gerekli revizeleri yaparlar.

Görsel ve UX Optimizasyonu

Site tasarımınız kullanıcı deneyimleri, ve sitenizde bulunan tüm görseller optimize edilerek arama motorlarının beklediği tüm kriterler uygulanır ve stabil hale getirilir.

İçerik Çalışmaları

Sektörünüze uygun kullanıcıların arama motorlarında yaptıkları arramalar ve anahtar kelime analizleri ile kullanıcı faydasına içerikler oluşturulur.

PageSpeed Insights

PageSpeed Insights Google’ın web sitelerinin daha hızlı açılması, sayfa yüklemeleri esnasında düzen bozukluğu olmaması ve kolay anlaşılabilmesi için bir değerlendirme uygulamasıdır.

Backlink Çalışmaları

İlgi çeken, kaliteli ve özgün içerikleriniz olduğunda backlink çalışmaları kendiliğinden oluşacaktır. Backlink sitenize ilgili farklı sitelerden verilen referans linkleridir.

Sosyal Medya Çalışmaları

Sosyal medya hesaplarınız, içerikleriniz kontrol edilir ve SEO çalışmalarına uygun hale getirilmesi için neler yapılması gerekli size bildirilir. Talep edilir ise sosyal medya yönetimi yapılır.

Gözlem ve İyileştirme

SEO Çalışmaları sırasında ve daha sonra sistem üzerinde sürekli gözlem, iyileştirme ve raporlama çalışmaları yapılmaktadır. Unutlmamalıdır ki SEO Hizmeti Süreklilik İster.

Eğitim ve Danışmanlık

SEO Hizmeti süresinde tüm çalışmalar ile ilgili gerekli eğitim ve danışmanlık süreçleriniz işletilerek, tüm konular hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanır, online ve lokal toplantılar gerçekleştirilir.

SEO Planı

Geleneksel yaptığımız planlara ek olarak haftalık raporlama opsiyonlarımızla SEO planlamaları sunarak yapmış olduğunuz yatırımın, nereye gittiğini de netleştirmenizi sağlıyoruz.

Haftalık raporlama planlarımız, haftada bir defa oluşturulan strateji raporlarını, haftalık strateji çağrısını ve kampanyaya ait güncellemeleri içerir.

Tarafınızdan seçilen SEO planı ne olursa olsun sizi özel raporlarla güncel olarak bilgilendiriyoruz. Ancak gönlünüzün daha da rahat etmesi için haftalık raporlama planlarından da yararlanabilirsiniz.

SEO Danışmanı

Kurumsal veya E-Ticaret yahut Kişisel Web Siteleriniz için SEO Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz, SEO Kurgusu ve Çalışmaları yanında SEO Danışmanlığı hizmetlerimiz ile SEO Eğitimleri ile Ekibinize Dijital Dönüşüm ve Dijital Pazarlama Alanında Geliştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

SEO Danışmanlığı Faydaları ;

 • Projelerinize Sadece SEO Çalışması başlatmak ile kalmayıp, firmanızı bu alanda geliştirebilirsiniz.
 • SEO Hizmeti süreklilik ister, sizde SEO Danışmanlığı ve SEO Eğitimleri ile şirket çalışanlrınızı bu yönde bilgilendirebilirsiniz.
 • SEO Eğitimleri almak sizi her alanda rakiplerinizden bir tık ileri taşır ve olaylara bakış açınızı değiştirir.
 • Mevcut ve ileride gerçekleştirmeyi planladığınız SEO ve Dijital Pazarlama çalışmaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Birinci Sırayı Garanti Ediyor musunuz ?

Bir anahtar kelime için kimse size 1.sıra garantisi veremez. Biz SEO çalışmalarında sizin kelimelerinizi analiz edip, bu kelimelere ekler üreterek bir çoğunda ilk sayfada yer almanızı ve web sitenizin trafiğini gözle görülür oranda arttıracağımızın garantisini verebiliriz.

SEO Çalışmaları Ne Kadar Sürer ?

SEO hizmeti çalışmaya başladıktan sonra belirli bir sürede sonuç vermeye başlar. SEO konusunda en az 6 aylık bir çalışma programı ile hareket edilmelidir. Elbette daha uzun SEO çalışmaları da sürdürülebilir, SEO bir varış noktası değil sürekli yolda olmak ve sürekli yenilenmek, güncellenmektir.

SEO Hizmetini Sadece Kendi Hazırladığınız Web / E-Ticaret / Kurumsal Sitelerede mi yapıyorsunuz ?

Hayır. SEO çalışmalarında web ya da e-ticaret sitesi altyapısını bizden almanız gerekmez Ancak SEO çalışmalarına başlamadan önce sitenizi analiz eder ve düzeltilmesi gerekli bölümleri size sunarız. Eğer sitenizin altyapısı SEO çalışmaları için çok yetersiz ise size bu konuda çözümler sunarız.

SEO Çalışmalarınızda Sonradan Bize Zararlı Olabilecek Uygulamalar Kullanıyor musunuz ?

Hayır, SEO çalışmalarında tamamen doğal yollarla ilerliyoruz. Google sitenizden ne bekliyor ve ne yapılması gerekiyor bunu iyi biliyoruz ve sürekli çalışarak, üreterek SEO çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışma süresince neler yaptığımızı da tek tek müşterilerimize de anlatıyoruz.

SEO Hizmeti Fiyatları Nedir ?

SEO Hizmeti çalışmalarımızda fiyatlar SEO çalışmasının içeriğine ve kapsamına göre değişkenlik göstermektedir, Genel anlamda fikir oluşması için SEO PAKETLERİ sayfaımızı inceleyebilirsiniz. Firmanıza ve ihtiyaçlarınıza özel bir teklif almak için iletişim sayfamızdan bilze ulaşabilirisniz.

Yerel SEO Nedir ?

Yerel SEO, lokasyon bilgilerine dayalı yapılan aramalarda üst sıralarda listelenmek için yapılan çalışmalardır. Yerel SEO çalışmalarınız için Google Benim İşletmem yönetimi, yerel anahtar kelimeler ve yerel anlamda dinamikler incelenerek bir çalışma planlaması hazırlanmaktadır.

Backlink nedir nasıl yapılır?

Backlinkler, SEO sürecinin en önemli kısımlarından biridir. Bir sitenin sizin web sitenizi önererek linkinizi vermesine backlink denir. Backlink kazanmanın çeşitli yöntemleri bulunur, sektörünüze, hizmet ve ürünlerinize en uygun referans ve otoriter siteler üzerinden sitenize referans alınarak arama motoru sıralamanız yükseltilir.

SEO Faktörleri

Web sitenizin arama sonuçlarındaki sıralamasını yükseltmek için dikkat edilmesi gereken en önemli SEO faktörleri şu şekilde sıralanabilir:

 • SEO Anahtar Gösterimi

URL’ye, sayfa başlıklarına, meta açıklamalara, başlıklara ve genel olarak site içeriklerine anahtar kelimelerin eklenmesi gerekir. Arama botları, siteye yönelik eylemleri; anahtar kelimeler yoluyla gerçekleştirir. Bu, sitenin ilgili sonuçlarda çıkmasına yardımcı olan bir durumdur. Web siteniz, arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer aldığı takdirde; daha çok kullanıcı siteyi bulup sizinle iletişime geçer.

 • Alt öz nitelikleri optimize ederiz

Multimedya sisteminize ait etiketlerin eklenmesi oldukça mühimdir. Çünkü, arama motorları multimedya elemanlarını okuyamadığından alt etiketler yani multimedya açıklamalarının eklenmesi; elzemdir. Böylelikle arama motorları, multimedya içeriğini daha iyi bir şekilde anlar ve bu içeriği dizine ekler.

 • İçeriğinizi düzenli bir şekilde güncellemek

Yeni güncellenen ve kaliteli içerikler hem arama motorlarının hem de kullanıcıların son derece hoşuna giden ögelerdir. Web sitesinin düzenli şekilde güncel tutulması, ziyaretçilerin ve arama motorlarının geri gelmesi açısından önem teşkil eder. Sektörde lider olabilmenin bir yolu da içerik güncelliğinden geçer.

 • Teknik site unsurlarını optimize ederiz

Web sitenizin teknik unsurlarını kodlamak ve sayfa hızını yeterince optimize etmek için fazlasıyla zaman ayırmanız gerekir. Kodun temizlenmesi ve sayfanın en yüksek hızda yüklenmesinin sağlanması, arama sonuçlarındaki sıralamayı arttırıcı bir faktördür ve kullanıcıları web sitesinde daha fazla zaman geçirmeye teşvik eder. Bununla birlikte, sayfa hızı büyük bir mobil arama etkeni haline gelir ve web siteniz, cihazlara hızlı şekilde yüklenme olanağına kavuşur.

 • Duyarlı tasarım uygulanmasını sağlamak

Kullanıcı dostu olma hedefi doğrultusunda, duyarlı tasarım gerçekleştirilmesi faydalı olur. Duyarlı tasarım sayesinde, ziyaretçinin siteye erişmek için kullandığı cihaz ne olursa olsun web siteniz harika görünür ve iyi bir performans gösterir. Bir başka deyişle, duyarlı tasarım; akıllı telefon, tablet ve masaüstü kullanıcılarının eşsiz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

 • Gezinmeyi kolaylaştırırız

Arama motorları, ziyaretçilere kaliteli deneyim sunan siteleri; ödüllendirmeyi seçer. Bu nedenle, web sitenizin kullanıcıların aradıklarının bulunduğu bir site hizmeti sunduğundan emin olun ve navigasyonunuzu kolaylaştırın. Navigasyon unsurunu bağlantılarla karıştırmak yerine en mühim sayfalara bağlantı verip oradan web sitenizin daha derinlerindeki diğer sayfalara link verebilirsiniz.

 • Kullanıcıların sorularını cevaplamak

Web sitenizin, kullanıcıların sorularına yeterince değer vererek cevapladığından emin olmanız gerekir. Bu nedenle, özel içeriklerin oluşturulması gerekebilir. Sektördeki popüler konuların bilinerek bunun doğru anahtar kelime seçimi ile anlatılması; kullanıcıların deneyimini, kaliteli şekilde arttırmanın önünü açar.

Markanıza ilişkin anahtar kelimelerle arama sonuçlarındaki sıralamanızı yükseltmek için başlangıçta SEO faktörlerine özen göstermek ve web sitesini optimize etmek oldukça mühimdir. Ancak SEO’ya yönelik sonuçların belirli bir zaman sonrasında alındığının farkında olunması gerekir. SEO Hizmeti ile bu çalışmaların tamamını belli bir disiplin içinde ve güncel teknolojileri kullanarak gerçekleştiriyoruz