SEO PAKETLERİ

Şartlar Ne Durumda Olur ise Olsun Bir işi sürdürülebilir kılmak, uzun soluklu bir maratonu sürdürebilmek başarıya ulaşmaktan daha elzemdir.

01

Seo Analizi Yaparız

Projede anlaşmaya vardıktan sonra siteniz ve uygulamalarınız üzerinde SEO analizleri yaparak nasıl bir yol izlememiz gerektiğini planlarlar ve sitenizin mevcut durumunu değerlendiririz.

02

Çalışmalar Başlar

Analizlerin ardından artık yol haritası çıkarılmıştır ve uzman ekibimiz gerek içerik üretimi, gerek teknik seo, backlink, tanıtım yazısı, iç seo, url yapıları, alt yapı, görsel gibi tüm süreçlerin başlatılması.

03

Raporlama

Optimizasyon ve içerikler ile çalışmalarını sürdürdüğümüz projeler aylık olarak raporlanarak ekibimiz tarafından değerlendirilir ve müşterilerimize gelişmeler hakkında her ay düzenli bilgiler verilir.

KOBİFİX

SEO Paketleri sizlerin marka ve firmalarınızı rakiplerinizden öne çıkarmak için en büyük kozunuz, SEO Hizmet Paketlerimizden faydalanarak bir çok rakibinizi geride bırakıp Google Arama Motoru üzerinde ilk sayafada yerinizi alabilirsiniz, SEO bir süreçtir ve sürekli iyileştirme, optimizasyon çalışmaları devam ettiği sürece yükselişiniz devam edecektir.

Firmanızı Google da Üst Sıralara taşımak istiyorsanız aşağıdaki SEO paketlerimizden satın alarak ilk adımı atmış olursunuz, akabinde uzman ekbimiz çalışmalara hemen başlayarak en iyi ve hızlı sonuçlar için çalışmaya başlayacak.

500+

Seo Analiz ve Optimizasyon

1000+

10 Yılda Web Sitesi Tasarımı

100+

Dijital Pazarlama Projesi

65+

E-Ticaret Projesi

SEO FİYATLARI

SEO PAKETİ FİYATLARI

SEO Paketlerimizi İnceleyerek İhtiyacınıza En Uygun Paketi Seçebilirsiniz, SEO Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Teknik Bilgi Almak İsterseniz Canlı Destek Hattımıza Yazabilir veya
0850 290 33 63 Numaralı Destek ve Whatsapp Hattımız Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz.

GARANTİLİ SEO PAKETLERİ
Tanışma PAKETİ
2000 TL
Ödeme Periyodu / Aylık
Site İçi Optimizasyon
Aylık 5 Özgün Makale
Anahtar Kelime Planlaması
Backlink Analizi
Her Ay 20 Backlink
Her Ay 50 Kelime
Otorite Garantisi
Ürün Bazlı Seo (20 Adet)
HEMEN BAŞLA
DİJİTAL İMAJ PAKETİ
8000 TL
Ödeme Periyodu / Aylık
Site İçi Optimizasyon
Sınırsız Makale
VIP Anahtar Kelime Planı
Sınırsız Backlink
Sınırsız Anahtar Kelime
Görsel Optimizasyonu ve Etiket
Tasarım Optimizasyonu
İçerik Planlaması ve Optimizesi
URL Optimizasyonu
Yükselme Garantisi
Sınırsız Ürün Optimizasyonu
Sosyal Medya Desteği
Google Reklam Desteği
Dijital Pazarlama Desteği
Marka ve İmaj Yönetimi
HEMEN BAŞLA

Firmanızın İhtiyaçlarına Özel Teklif Sunalım ?

Aşağıdaki Teklif Formu Butonuna Tıklayarak Bilgilerinizi Bıraka Bilirsiniz.

TEKLİF FORMU
TÜRKİYE’nin DİJİTAL DEVRİM OFİSİ

PAKETLERİMİZİN ORTAK ÖZELLİKLERİ

AKLINIZA TAKILANLAR

SIK SORULAN SORULAR

SEO Nedir ?

SEO (Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu) web sitenizin alanına uygun anahtar kelimeler üzerinden arama motorlarına uygun olarak düzenlenmesi ve bulunabilirliğinizin arttırılması için yapılan çalışmanın adıdır.

SEO Neden Önemli ?

Rakiplerinizin arasından yükselerek kitlenize ulaşmak için SEO olmazsa olmazdır çünkü artık arama motorlarında ön sıralarda yer almak, kalıcı olmak ve sürekli gelişen algoritmalara adapte olmak çok ciddi çalışmalar ya da çok ciddi reklam bütçeleri gerektiriyor. Bu yüzden SEO artık hiç olmadığı kadar öneme sahip.

İlk Sıraya Gelecek miyim ?

Sıralama garantisi verilemez biz dahil kimse Google partner statüsüne sahip değil.
Sıralama garantisi vermek gerçeklikten uzak sözler vermek demektir. Biz yükselme garantisi veriyoruz. Markanızı Google üzerinde ilk sayfa üst sıralara taşıma garantisi verebiliriz.

Sürekli SEO Çalışması Yaptırmak Zorundamıyım ?

Hem evet hem hayır, eğer düşük rekabetli bir kulvardaysanız sıralamanızda bir gerileme olmadığı sürece SEO yaptırmanıza gerek yok, ancak yüksek rekabetli anahtar kelimeler üzerinden SEO yaptırıyorsanız çok ciddi ve devamlı çalışmalara ihtiyacınız var demektir.

Yanlış Yapılan SEO Ne Gibi Sorunlara Yol Açar ?

Sitenizin optimizasyonu, arama motorlarının istediği şekilde yapılmalıdır.
Üst sıralarda yer almak için arama motorlarının istemediği yollar tercih edilir ise sayfa gerilemeden, arama motorundan komple silinmeye kadar geri dönüşü neredeyse imkansız cezalar alınması olasılığı vardır.
Bu yüzden SEO’nun işini ehli kişiler tarafından düzgünce yapılması çok önemlidir.

Web Sitemi Açalı Epey Uzun Zaman Oldu Şimdiden Sonra SEO Yapsak İşe Yararmı ?

Elbette, ne kadar süre geçerse geçsin siteniz düzgünce optimize edilirse zamanla geri dönüşünü mutlaka alırsınız.

SEO Çalışmalarını Bir Süre Sonra Durdursam Sitem Geriler mi ?

Websitenizin gerilemesi rekabete göre değişkenlik gösterir. Aynı sektörde faaliyet gösteren ve aynı anahtar kelimeler ile SEO çalışmaları yapan rakiplerinizin sayısına ve çalışmalarına bağlı olarak gerileme söz konusu olabilir. Arzu edilen konuma ulaştıktan sonra periyodik kontroller yaparak konumunuzu berlirlemeniz ve gerileme söz konusu olduğunda ilave çalışmalar yapmanız son derece önemlidir.

Hangi Garantileri Veriyorsunuz ?

Kobifix, sizinle birlikte belirleyeceği bütün anahtar kelimelerde yükselme garantisi vermektedir. Diğer bir garanti ise yapılan çalışmaların kalıcı olmasıdır. Kobifix ile çalışmanız sonlansa bile yapılan calışmalar yıllarca kalıcılığını ve etkisini korur. Bu sayede Kobifix ile yapılan çalışma size uzun yıllar boyunca kazanç sağlamaya devam eder.

Google İçin 1. Sıra Garantisi Verilebilir misiniz ?

Hayır, asla. SEO kesin sonuçlar veren bir çalışma değildir ve kimse birkaç ay içinde birinci, ikinci veya üçüncü pozisyon garantisi veremez. Böyle bir garanti veren şirketler müşterisinin SEO hakkındaki az bilgisini suistimal etmeye çalışan şirketlerdir. Kendi iyiliğiniz için lütfen uzak durun.

Daha Fazla Cevaba mı İhtiyacınız Var ?

Bize Ulaşmaktan Çekinmeyin, Sorularınızı Zevkle ve Memnuniyetle Cevaplayacağız.

SEO UZMANI DANIŞMA HATTI